Exploring
Warszawa – tor testowy FSO
Tego wydarzenia nie pamiętam (nie mam prawa, bo w 1959 roku jeszcze nie miałem szansy) ale pamiętam gdy…
Trochę podróżujemy, w weekend niedaleko, podczas urlopu czasami bardzo daleko, co roku kilka razy w Taterki. Trochę exploringu ale bez ciśnienia (czyli nie włamujemy się, wchodzimy gdy jest otwarte), abandoned, lubimy zwiedzać cmentarze.