Cmentarz
Zamość na pokaz i za rogiem
Taaak, tytuł, który nadałem tej relacji dobrze oddaje moje wrażenia z Zamościa. To z czym wszyscy kojarzą to…
Trochę podróżujemy, w weekend niedaleko, podczas urlopu czasami bardzo daleko, co roku kilka razy w Taterki. Trochę exploringu ale bez ciśnienia (czyli nie włamujemy się, wchodzimy gdy jest otwarte), abandoned, lubimy zwiedzać cmentarze.