Podróże
Bydgoszcz przywitała nas deszczem…
… gorzej, ulewą i dziurami na drodze wjazdowej. Nie nastrajało to optymistycznie. Biorąc pod uwagę, że przez cały…
Trochę podróżujemy, w weekend niedaleko, podczas urlopu czasami bardzo daleko, co roku kilka razy w Taterki. Trochę exploringu ale bez ciśnienia (czyli nie włamujemy się, wchodzimy gdy jest otwarte), abandoned, lubimy zwiedzać cmentarze.