Historia
Angkor Wat i Siem Reap
Ponieważ siedzimy teraz w domu bo wszyscy siedzą to powspominam trochę stare wycieczki. Pewnego dnia przeczytałem w jakiejś…
Trochę podróżujemy, w weekend niedaleko, podczas urlopu czasami bardzo daleko, co roku kilka razy w Taterki. Trochę exploringu ale bez ciśnienia (czyli nie włamujemy się, wchodzimy gdy jest otwarte), abandoned, lubimy zwiedzać cmentarze.